Zimowy Turniej Młodych Fizyków i Chemików w PMDKiS w Wieluniu

W dniu 12.02.2019 r. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu odbył się XX Jubileuszowy Zimowy Turniej Młodych Fizyków pt. „FIZYKA W DOŚWIADCZENIACH” i XVIII Turniej Młodych Chemików. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom.  Dziękujemy za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursów paniom Zenonie Stojeckiej i Elżbiecie Wieloch – Kostrzewie prowadzącym koła młodych fizyków i chemików w PMDKiS w Wieluniu.

XX Turniej Młodych Fizyków „Fizyka w doświadczeniach” – zajęte miejsca

  Kategoria gimnazja: I miejsce Patryk Wojcieszek i Alicja Borek klasa III Gim. (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie)

Kategoria szkoły ponadpodstawowe: I miejsce Magdalena Wcisło (I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu), II miejsce Aleksandra Forenc, Aleksandra Hącel (I LO im Tadeusza Kościuszki w Wieluniu),

Wyróżnienia: Magdalena Sztuka, Szymon Łuszczyk, Łucja Kubarycz, Barbara Musiał, Kamila Klimek, Weronika Stępień (I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu)

XVIII Turniej Młodych Chemików – zajęte miejsca

I miejsce: Kacper Chudy, Mateusz Sekieta, Viktor Kvasnytsia (Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Wieluniu)

II miejsce: Daria Kedzia, Dominik Kluska, Aleksandra Wiszniewska (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mierzycach)

III miejsce: Julia Sztuka, sandra Kowalczyk, Mateusz Czarny (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wierzchlesie)

IV miejsce: Wiktoria Trała, Karolina Sobczak, Jakub Marczak (Podstawowa szkoła Publiczna im. Mikołaja  Koperni

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu