Zaproszenie na Galę Wieluńskich Talentów

Burmistrz Wielunia zaprasza na wydarzenie „Gala Wieluńskich Talentów”, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 lutego w sali kino-teatru SYRENA o godz. 17.00.

Gala Wieluńskich Talentów – wydarzenie organizowane po raz pierwszy przez Burmistrza Wielunia Pawła Okrasę – ma na celu promowanie uzdolnionej młodzieży wieluńskich szkół podstawowych i klubów sportowych.  W Gali wezmą udział laureaci konkursów o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim wraz z Rodzicami, dyrektorzy szkół i zaproszeni goście, ponieważ sukces odniesiony przez uczniów to efekt wspólnej pracy i zaangażowania uczniów, nauczycieli, dyrektorów szkół, przy wsparciu rodziców i organów prowadzących szkoły. Nie zabraknie także uczniów z osiągnięciami sportowymi. W tym roku sukcesy osiągnęli zawodnicy z Klubu Karate Tradycyjnego Wieluń podczas Mistrzostw Europy w Katowicach.

Uroczystość uświetnią występy artystyczne utalentowanych muzycznie uczniów wieluńskich szkół podstawowych oraz występ Zespołu Lejdissimo. Dla Wszystkich przewidziano również słodki poczęstunek.

Kierownik Biura Burmistrza

Radosław Urbaniak