Wieluń po raz pierwszy dołączył do ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2026. Akcja rozpoczęła się 1 czerwca i potrwa do końca miesiąca. Mieszkańcy mogą wspólnie zbierać kilometry dla miasta, promując aktywność fizyczną, zdrowy styl życia i ekologiczny transport. Szczegóły przedsięwzięcia przedstawili, podczas konferencji prasowej, Wiceburmistrz Wielunia Paweł Walczybok oraz Radny Miejski i jednocześnie prezes Obywatelskiego Wielunia Zbigniew Rybczyński. Udział w rywalizacji jest …