W sobotę 30 maja mieszkańcy Wierzchlasu oraz liczni goście świętowali jubileusz 100-lecia Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchlesie. W uroczystościach uczestniczyli strażacy, samorządowcy, przedstawiciele instytucji i organizacji społecznych oraz mieszkańcy, którzy wspólnie uczcili wiek działalności zespołu będącego jednym z najważniejszych symboli lokalnej tradycji. Obchody rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele pw. św. Mikołaja. Po nabożeństwie muzycy, strażacy i zaproszeni goście …