Znacznik: kampania społeczna „Nie hejtuję-motywuję”

„Nie hejtuję – motywuję”-wspólna akcja policji i Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu

26 lutego w Szkole Podstawowej nr 4 imienia Królowej Jadwigi w Wieluniu odbyło się wydarzenie, które poruszyło serca i umysły młodych ludzi. Wspólna inicjatywa wieluńskich policjantów oraz szkoły pod nazwą „Nie hejtuję – motywuję” stała się czymś znacznie więcej niż zwykłą debatą. Było to spotkanie pełne emocji, szczerych wyznań i mocnych słów o odpowiedzialności, jaką ponosimy za to, co publikujemy w internecie. W czasach, gdy życie młodzieży w dużej mierze …

Czytaj dalej