Spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim w MiGBP w Wieluniu

23.03.2023 r. w Czytelni MiGBP w Wieluniu odbyło się spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim, dziennikarzem, redaktorem i pisarzem, mistrzem komedii kryminalnych i powieści obyczajowych. Autor zadebiutował w marcu 2015 roku komedią kryminalną “Ukochany z piekła rodem”, jednak prawdziwą popularność przyniosła mu komedia sensacyjna “Jak Cię zabić, kochanie?”, nominowana przez portal Lubimy Czytać w 2016 roku w plebiscycie “Książka roku (kryminał, sensacja, thriller)”.
Alka Rogozińskiego charakteryzuje nietuzinkowe poczucie humoru, oryginalny styl pisania oraz niesamowita charyzma. Czytelnicy poznali mnóstwo anegdot z życia pisarza oraz bohaterów jego publikacji. Autor przyznał, że rozbawianie odbiorców i rozrywkowy charakter książek, są sensem jego twórczości, a spotkania przypominają stand- upy literackie.  Nie sposób zliczyć salw śmiechu, które padły podczas spotkania w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu.

Na zakończenie wydarzenia można było nabyć książkę z autografem, porozmawiać z Alkiem Rogozińskim i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

     

     

Spotkanie idealnie wpisało się w projekt „Żarty się nie kończą! Zabawa literaturą”.
Sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu