„Piękną być” – Dzień Kobiet w Domu Kultury w Ożarowie

Dzień Kobiet to jedno z milszych świąt w roku. Pod adresem pań pada wiele ciepłych słów, otrzymują piękne życzenia, kwiaty, upominki. Tego dnia chętnie spotykają się w swoim gronie. O tym wyjątkowym dniu nie zapomniał również Dom Kultury w Ożarowie. Postanowił go jednak uczcić nieco inaczej.

7 marca wszystkie zainteresowane panie wzięły udział w spotkaniu poświęconym zdrowiu i urodzie „Piękną być!”. Do dbania nie tylko o swoją urodę, ale także i o zdrowie zachęcały specjalistki z zakresu dietetyki, kosmetyki i masażu.

Na wspólne przygotowanie zdrowych i pysznych przekąsek zaprosiła Magdalena Chrzan – dietetyk kliniczny. O właściwej pielęgnacji skóry opowiedziały natomiast Małgorzata Porażka i Ewa Porażka z salonu urody Beauty Vision. A nad automasażem i jego cudownym właściwościom pochyliła się masażystka Klaudia Zwierz. Wszystkie informacje uzupełniane były praktycznymi wskazówkami. Na przybyłe tego dnia panie czekały także niespodzianki. Jedną z nich był występ młodej i utalentowanej wokalistki – Amelii Zwiech.

         

Fot. Natalia Zwierz

Drugą  niespodzianką była sesja fotograficzna przygotowana przez Michała Dudka, który z uśmiechem na twarzy wydobył z pań całe ich naturalne piękno.

   

fot. Michał Dudek

Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej atmosferze. Z pewnością dostarczyło inspiracji do dbania o siebie, o zdrowie i urodę, ale przede wszystkim o swoje wewnętrzne piękno.

Natalia Zwierz

Dom Kultury w Ożarowie