Konkurs „SAFERZY” rozstrzygnięty

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi. zorganizowały konkurs  na plakat przestrzegający przed cyberzagrożeniami.

Celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w sieci, kształtowanie właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży,  zaktywizowanie uczestników konkursu do podejmowania alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności twórczych.

Spośród 250 prac, które zostały zgłoszone na konkurs „SAFERZY”, laureatami w kategorii dla dzieci z klas I-III na najlepszy plakat dotyczący tematyki cyberzagożeń została trójka uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mierzycach.  Byli to: Maja Matusiak, Weronika i Wojciech Trocha, którzy wspólnie wykonali plakat związany z tematyką konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w marcu. Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną i ograniczenia z nią związane,  wręczenie nagród odbyło się indywidualnie 07 kwietnia 2021 roku.   Nagrody i dyplomy przekazały  laureatom i zwycięzcom  policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu , poinformowała asp. Katarzyna Grela oficer prasowy KPP w Wieluniu.

Policjanci serdecznie gratulują laureatom zaangażowania, pomysłowości i życzą dalszych sukcesów.

Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu