Koncert wakacyjny „Na kocyku” w Ożarowie

27 lipca przed budynkiem Domu Kultury w Ożarowie odbył się wakacyjny „Koncert na kocyku”.  Na scenie wystąpiły:  Młodzieżowy Zespół „Spontan” z opiekunem panem Bartłomiejem Walęckim  z  GOK w Czarnożyłach oraz grupa wokalna pod kierunkiem pani Jagody Wojewódki działająca przy  Domu Kultury w Ożarowie. Na koncert przybyły dzieci, młodzież oraz starsi, wielu ze swoimi kocykami.  Koncert pomyślano tak, by wakacyjne , letnie popołudnie spędzić na luzie, przy dźwiękach dobrej muzyki i by każdy znalazł coś dla siebie .

Koncert , kilka minut po godzinie 18.00, rozpoczęła grupa wokalna z Domu Kultury w Ożarowie.  Po raz pierwszy członkinie zespołu zaprezentowały się jako solistki  i  duety. Piosenki jakie wykonały to: Najlepsza koleżanka, Zostań dziś moja przyjaciółką, Piosenka na cztery kopyta i wiatr, Ale jazz, Kocham cię Te Amo, Choć masz mało lat, Marcepan, Chłopiec z gitarą, Mój mały pies, Piechotą do lata, Ten jeden moment.  Występ  zakończyła grupa  jako zespół piosenkami  Nie bój się chcieć, Bo świat to my.

W inny klimat, prawie rockowy, wprowadził słuchaczy Młodzieżowy  Zespół „ Spontan” z Czarnożył (działa od 2017 roku), który swój występ rozpoczął piosenką Spontan z repertuaru Michała Szczygła, potem były piosenki Ani Dąbrowskiej, Kasi Kowalskiej ,  Dawida Podsiadło … Choć zespół wystąpił w niepełnym składzie, głównie gitary, zadziałał energetycznie na  małych i dużych, pojawili się tacy, którzy w  rytmie wykonywanych utworów próbowali swoich tanecznych umiejętności.

Koncert „Na kocyku” okazał się strzałem w dziesiątkę i ciekawą propozycją na wakacyjne popołudnie.