Burmistrz Wielunia zaprasza do udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym „Wieluńskie dzwoneczki”.

Jarmark Bożonarodzeniowy na stałe wpisał się już w wieluńską tradycję. Oprócz  wielu zaplanowanych atrakcji  można na nim  zakupić  wyroby rękodzielnicze, ozdoby świąteczne i wigilijne potrawy, można też spotkać się ze znajomymi. O bogaty wystrój kiermaszowych stoisk dbają członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, szkoły i stowarzyszenia. tutaj.

Tegoroczny tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy „Wieluńskie dzwoneczki” organizowany jest  przez Gminę Wieluń i Wieluński Dom Kultury. Do organizacji  włączyła się także Fundacja Made in Wieluń.

Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Gminy Wieluń oraz obecni goście będą mogli skorzystać z bogatej oferty regionalnych potraw, oryginalnych ozdób świątecznych oraz wszelkiego rodzaju rękodzieła.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Jarmarku Bożonarodzeniowym 19 grudnia w godzinach 10 – 18 przy placu Kazimierza Wielkiego.

Przypominamy, że do 8 grudnia wystawcy mogą zgłaszać chęć sprzedaży swoich wyrobów. Formularz zgłoszeniowy dostępny  jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Wieluniu.