Anna Maria Jopek – Kwartet w wieluńskiej „Syrenie”

28 października na scenie Kino – Teatru „Syrena” w Wieluniu wystąpiła Anna Maria Jopek z zespołem. Na koncert, miłośników dobrej muzyki, zaprosił Wieluński Dom Kultury.

Talent wokalistki przyciągnął liczne rzesze fanów. Widownia wypełniła się po brzegi. Urzeczona talentem i  głosem  wokalistki  śpiewała razem z artystką.

Wraz z Anną Marią Jopek na scenie wystąpili: Krzysztof Herdzin (fortepian, cajon, flet), Sławomir Kurkiewicz (kontrabas), Paweł Dobrowolski (perkusja), Piotr Nazaruk, Robert Kubiszyn.

„Najbardziej wszechstronna i szalona formacja z jaką pracuje Anna Maria Jopek. Żaden z jej zespołów nie jest tak rozśpiewany i żaden nie jest tak widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej liczbie instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie. KWARTET Anny Marii Jopek to obok wokalistki: Krzysztof Herdzin, Piotr Nazaruk, Robert Kubiszyn ” 

   

   

   

   

fot. Wieluński Dom Kultury