XIII Międzypowiatowe Spotkania Młodych Keyboardzistów

Już po raz trzynasty w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu odbyły się spotkania młodych keyboardzistów. W przeglądzie wzięło udział 22 uczestników reprezentujących domy kultury w Wieluniu, Kluczborku, Wołczynie, Aleksandrowie Łódzkim, Zgierzu. Występy oceniało jury w składzie: Grażyna Bakalarczyk (przewodnicząca) Andrzej Freus, Szymon Kokociński. Przegląd poprowadził Piotr Sobera. Nagrody zasponsorował Sklep Muzyczny Marka Ostrowskiego z Wrocławia. Przegląd wieluński to jednocześnie eliminacje do VI Ogólnopolskiego Przeglądu  w Kluczborku.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Klasy I – III szkoły podstawowe:

I miejsce Kajetan Borgul (PMDK i S w Wieluniu), II miejsce Monika Nowak (MDK w Kluczborku), III miejsce Anna Kruk (PMDK i S W Wieluniu), IV miejsce Szymon Nowak (MDK w Kluczborku)

Klasy IV – VI szkoły podstawowe:

I miejsce Igor Paluszczak (MDK w Kluczborku), II miejsce Antoni Dybka (PMDK i S w Wieluniu), III miejsce Kacper Smugowski (PMDK i S w Wieluniu), wyróżnienie Kinga Pietrucha ( PMDK i S w Wieluniu)

 

Klasy VII szkoły podstawowej i klasy II – III gimnazjum:

I miejsce Dominik Ciupa (PMDK i S w Wieluniu), II miejsce Hubert Jaszczyszyn (Wołczyński Ośrodek Kultury), II miejsce Andrzej Brzeziński (MDK w Zgierzu), III miejsce Krzysztof Groblewski (MDK w Aleksandrowie Łódzkim), III miejsce Julia Sujka (PMDK i S w Wieluniu), wyróżnienie Karolina Betka, wyróżnienie Maciej Sikora (MDK w Aleksandrowie Łódzkim)

 

Klasy ponadgimnazjalne:

I miejsce Szymon Kaczmarek ( PMDK i S w Wieluniu), II miejsce Mateusz Łężny (Wołczyński Ośrodek Kultury)