Wakacyjna City Plaża i Chorzowski Teatr Ognia Nam Tara

Wieluński Dom Kultury  w ramach City Plaży zaprosił w piątek (20 lipca) na nocne widowisko w wykonaniu Teatru Ognia Nam Tara z Chorzowa, zajmującego się sztuką manipulacji i tańcem z ogniem. Było to przedstawienie tematyczne z dużą ilością ognia, pirotechniki scenicznej i unikalnych efektów wizualnych. Zapraszając na nocne show, Elżbieta Kalińska, dyrektor Wieluńskiego Domu Kultury mówiła:
 Będziemy uczestniczyć w niezwykłym widowisku. Mimo, że to też jest Teatr Ognia, taki jak gościliśmy podczas Nocy Świętojańskiej Teatr Biuro Podróży, to jednak jest to zupełnie coś innego. Tam mieliśmy do czynienia z pewnym całym spektaklem, tutaj mamy do czynienia z show, z zabawą ogniem, z tańcem. Z taką gorącą, sympatyczną radością z powodu ognia. Ogień jest pretekstem do zabawy i radości. Myślę, że będzie się państwu podobać. Zapraszamy wszystkich, również dzieci, bo w wakacje nie śpią tak szybko. Jest to naprawdę przemiłe i przesympatyczne widowisko.

Teatr Ognia Nam Tara istnieje od 2008 roku. W swoim dorobku ma kilkaset pokazów na scenach ogólnopolskich i europejskich i ciągle czaruje sztuką manipulacji ogniem. Zaczarować udało mu się także mieszkańców Wielunia.

  

  

  

  

   

Zdjęcia – Ewa Misiak – Kocham Wieluń