Na wydarzenie na temat cukrzycy, zdrowego serca oraz umysłu, w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Wieluniu i pod patronatem Starosty Powiatu Wieluńskiego Marka Kielera, zaprosiła Fundacja „Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland. Wraz z dyrektorem placówki Zbigniewem Wiśniewskim w tematykę spotkania wprowadziła wszystkich prezes Fundacji „Z sercem do Pacjenta” Katarzyna Kucia-Garncarczyk. W trakcie …
Znacznik: Klub Pacjenta
lis 17 2023
Klub Pacjenta w Wieluniu zaprasza na bezpłatne spotkanie edukacyjno – zdrowotne
Działający w I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu pod hasłem „Z sercem do pacjenta” Klub Pacjenta w Wieluniu zaprasza 22 listopada w godzinach 10.00 – 12.00 na bezpłatne spotkanie edukacyjno – zdrowotne organizowane przez Fundację „Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland. Tym razem powiemy o aktywności fizycznej, cukrzycy, zdrowym sercu oraz …
- 1
- 2

