„Szalone nożyczki” na scenie Kino – Teatru „Syrena” w Wieluniu

„Nożycowe szaleństwo” ogarnęło już całą Polskę. Chociaż od premiery spektaklu minęło już sporo czasu, to komedia kryminalna nie schodzi z desek teatrów. Podobnie jak w Ameryce, gdzie jest najdłużej granym przedstawieniem, za co została wpisana do Księgi Rekordów Guinnesa. „Szalone nożyczki” to wyjątkowe teatralne doświadczenie!

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone Nożyczki” – utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje…! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę …KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm – wtedy do akcji wkracza UWAGA!… Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! Zapraszamy !

Obsada:

Lesław Żurek / Maciej Wilewski / Krzysztof Ibisz

Urszula Dębska / Joanna Kupińska

Leszek Stanek

Dominika Gwit

Alan Andersz

Maciej Wilewski / Michał Piróg

Scenariusz: Paul Pörtner

Przekład: Elżbieta Woźniak

Reżyser:Jakub Ehrlich

Producent: Kamila Polak

Scenografia: Zofia Plota

Kostiumy: Agnieszka Sasim

„Nożycowe szaleństwo” 4 lutego 2019 r. za sprawą Wieluńskiego Domu Kultury zagościło także na deskach wieluńskiego Kino-Teatru Syrena gdzie odbyły się dwa przedstawienia. Chętnych do obejrzenia i wzięcia udziału w interaktywnym spektaklu było wielu. W obydwu odsłonach, pełna widownia! Dzięki widzom zakończenie sztuki za każdym razem było inne.

Ci, którym udało się zakupić bilety i wziąć udział w wydarzeniu bawili się doskonale. Spektakl wystawiano dwukrotnie – o godzinie 18. i 20:30. Zakończenie za każdym razem było inne.
– W drugim spektaklu ktoś inny był mordercą niż w pierwszym. Było bardzo sympatycznie, aktorzy przemili, fotografowali się z ludźmi, ściskali się, rozmawiali. Jeśli chodzi o współpracę to była chyba jedna z najfajniejszych ekip – powiedziała Elżbieta Kalińska, dyrektor Wieluńskiego Domu Kultury.

  

           

           

           

           

Źródło: Wieluński Dom Kultury