Spektakl „Prywatna klinika” na deskach Kino – Teatru „Syrena” w Wieluniu

13 maja, owacjami na stojąco, wieluńska publiczność podziękowała   aktorom grającym w spektaklu „Prywatna klinika” na deskach Kino-Teatru Syrena w Wieluniu.

„Prywatna klinika” to  komedia ukazująca poligamiczny romans, w którym konspiracja, zazdrość i kłamstwo są na porządku dziennym. Główna bohaterka Harriet, ryzykantka, wykorzystuje swoje wdzięki do usidlania kolejnych mężczyzn  zapewniających jej utrzymanie, nie gardzi żonatymi.  W spektaklu, dwóch żonatych kochanków, sądząc, że każdy jest tym jedynym, ciągle dostarcza jej swoich dowodów miłości.

Wszystko nabiera rumieńców w garsonierze Harriet. Wystarczył jeden wieczór i jedno wspólne spotkanie w w jej garsonierze. W spotkaniu uczestniczyli: dwaj panowie i ich żony, były mąż, matka i przyjaciółka Harriet.  Tu Harriet wmawia wszystkim, że jest pielęgniarką, a jej przyjaciółka pomocą medyczną.

Cała fabuła spektaklu opiera się na komedii pomyłek. Zawiera doskonale przemyślane gagi i humor sytuacyjny co wspaniale bawi widza. Nadzwyczaj inteligentny humor spektaklu i urzekająca gra aktorska podbiły serca mieszkańców Wielunia w dalszym ciągu łasych na świetne propozycje Wieluńskiego Domu Kultury.

Źródło: Ewa Misiak – Kocham Wieluń,  fot. Magdalena Wujec 
Kierownik promocji w WDK i Kino-Teatrze Syrena w Wieluniu