Nowe Centrum Rehabilitacji MEDANET w Wieluniu

Pomysł powstania Centrum Medycznego Medanet ,zlokalizowanego w Wieluniu przy ulicy 18 Stycznia 151A, powstał w czasie   pracy z pacjentami, mówi lekarz, specjalista rehabilitacji Aneta Wieczorek –Łuczak. W trakcie codziennych spotkań z pacjentami, kontynuując, dodała:- zauważyłam potrzebę stworzenia takiego miejsca, w którym pacjent nie tylko będzie usprawniany w najlepszy możliwy sposób, ale będzie przy tym czuł się pewnie i komfortowo.

Centrum MEDANET oferuje  popularne zabiegi rehabilitacyjne takie jak elektroterapia, krioterapia, laseroterapia, terapia ultradźwiękami, światłolecznictwo – lampa sollux, okłady z borowiny, hydroterapię, w tym kąpiele perełkowe, hydromasaże borowinowe i solankowe.

Dla pacjentów przygotowano także indywidualne ćwiczenia z fizjoterapeutami, w tym innowacyjny program ćwiczeń Sling Teraphy Kinesis. W trosce o najmłodszych prowadzone są zajęcia indywidualne i grupowe FizjoKIDS, jako profilaktyka i leczenie wad postawy i skolioz. Zapraszamy na ćwiczenia grupowe również osoby dorosłe.