Kulturalne Przejażdżki – 24 marca warsztaty w Rudzie

Za nami kolejny etap inicjatywy Gminy Wieluń Kulturalnych Przejażdżek. Tym razem, 24 marca zajęcia w Rudzie przygotowali i przeprowadzili pracownicy Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu: Justyna Błaszczak, Maria Majchrowska, Olga Wiśniewska. W warsztatach robienia wielkanocnych baranków wzięło udział aż 67 osób. Było międzypokoleniowo. Bardzo twórczo pracowali wspólnie najmłodsi, ich rodzice oraz licznie zgromadzeni seniorzy. Zachwyt wzbudził świątecznie udekorowany stół przez pracownika MiGBP w Wieluniu, Justynę Błaszczak.

Podczas warsztatów powstały przepiękne, wielkanocne baranki. Do ich wykonania, uczestnicy spotkania użyli zarówno masła jak i specjalnie przygotowanej masy solnej.

Na zakończenie wszyscy z dumą prezentowali efekt dwugodzinnej pracy.

Dziękujemy sołtysowi – panu Ryszardowi Radziwołkowi za ogromną pomoc w organizacji warsztatów, a wszystkim uczestnikom spotkania za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję dobrą zabawę.

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu składa podziękowania Spółdzielni Dostawców Mleka w Wieluniu za wsparcie warsztatów firmowymi produktami.

                           

   

   

   

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu