Książki od OSP w Dąbrowie dla czytelników Filii Bibliotecznej w Dąbrowie

7.12.2022 r. w Filii Bibliotecznej w Dąbrowie odbyło się spotkanie, podczas którego przekazano książeczki o tematyce dziecięcej, zakupione dla najmłodszych czytelników biblioteki przez Ochotniczą Straż Pożarną w Dąbrowie.

W spotkaniu uczestniczyli: Zastępca Burmistrza Wielunia Joanna Skotnicka- Fiuk, Dyrektor Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „ Zielony Listek” w Dąbrowie Anna Szkudlarek wraz z nauczycielkami i grupą dzieci, właściciel Księgarni Globus Jarosław Rozmarynowski, Dyrektor MiGBP w Wieluniu Iwona Podeszwa oraz przedstawiciele OSP w Dąbrowie: Bronisław Mituła, Mirosław Sobczak i Maciej Żuberek, który wcielił się w rolę św. Mikołaja.

Podczas spotkania, Pani Burmistrz przeczytała jedną z przekazanych w darze książeczek, dzieci zaśpiewały świąteczne piosenki i  z wielkim zainteresowaniem obejrzały  prezent od OSP. Na koniec wszyscy zostali poczęstowani cukierkami.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, przedświątecznej atmosferze. W imieniu czytelników i pracowników MiGBP w Wieluniu Filii Bibliotecznej w Dąbrowie składamy serdeczne podziękowania Jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbrowie za zakupione książki i całą dotychczasową współpracę.