Klasa II ArtChild ze SP im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach nagrodzona w konkursie „Fundusze norweskie i EOG- o tym się wie”

Grupa uczniów z klasy II „ArtChild”, pracująca pod kierunkiem p. Magdaleny Józefowskiej ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach znalazła się na liście 100 szkół nagrodzonych w konkursie „Fundusze norweskie i EOG – o tym się wie!”, zorganizowanym przez NASK Państwowy Instytut Badawczy we współpracy z MFiPR, pod honorowym partonatem Ambasady Norwegii i MEiN.  Należy zaznaczyć, że konkurencja była ogromna, gdyż do konkursu zgłoszono aż 2389 prac!!!! Już w nowym roku szkolnym 2021/2022 trafi do uczniów mobilna pracownia komputerowa w postaci 16 laptopów wraz z szafą na ich przechowywanie!!!

Prace nad projektem realizowane były w ramach zajęć pozalekcyjnych.  Trwały bardzo długo, ale grupa wytrwale dążyła do celu, a jej animacja poklatkowa została zasłużenie nagrodzona!

Organizatorzy konkursu docenili ogromne zaangażowanie i kreatywność naszego zespołu uczniowskiego, który tworzyli: Kornelia Płuska, Jagoda Konieczkowicz, Maria Rzeźnicka, Konstanty Czerniak, Maja Kałdońska, Lena Witczak, Hanna Marciniak, Inez Mazur, Lilia Bartos, Lena Wolna, Kira Miroshnychenko. Z całą pewnością nie byłoby tego sukcesu bez kapitana drużyny pani Magdaleny Józefowskiej, która była pomysłodawczynią pracy konkursowej i jej filmowym realizatorem!

Mobilne pracownie komputerowe wygrało dla swoich szkół 100 zespołów uczniowskich z całej Polski! Wyniki konkursu znajdziecie tutaj: https://otymsiewie.pl/zwyciezcy

SP im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach