Kabaret Paranienormalni w Wieluniu

Jeden z najlepszych polskich kabaretów PARANIENORMALNI wystąpił 24 października 2016 w Wieluniu, dając znakomity koncert na rzecz ciężko chorej uczennicy klasy III Gimnazjum SPSK w Wieluniu. Artyści od wejścia na scenę zawładnęli publicznością, która wypełniła salę do ostatniego miejsca. Bilety na występ popularnego kabaretu rozeszły się w ciągu dwu dni. Podczas występu nie zabrakło skeczy z wieluńskimi akcentami. Sala co rusz wybuchała śmiechem i nagradzała komików gromkimi brawami.  Najgłośniejsze były oklaski, które na prośbę kabaretu wybrzmiały dla OSOBY, dla której zorganizowano pełen humoru wieczór.  Za ten niezwykły gest aktorom podziękowali organizatorzy: Marzena Kowalska – dyrektor Katolickiego Gimnazjum w Wieluniu oraz Magdalena Urbaniak z Fundacji „Dotknij Pomocy” wręczając im symboliczne pamiątki. Na koncercie pojawiła się także mama Żanety, która ze łzami w oczach i ogromnym wzruszeniem w głosie podziękowała kabaretowi PARANIENORMALNI, organizatorom oraz wszystkim zgromadzonym za to, że ona i jej córka nie pozostają same ze swoim dramatem i mają wokół siebie tylu życzliwych ludzi, na których zawsze mogą liczyć.

Widownia

Widownia

Jak tu się nie śmiać...

Jak tu się nie śmiać…

Paranienormalni na scenie

Paranienormalni na scenie

Jego występ wywoływał salwę śmiechu

Jego występ wywoływał salwę śmiechu

Na scenie aktorzy kabaretu Paranienormalni

Na scenie aktorzy kabaretu Paranienormalni

Na scenie aktorzy kabaretu Paranienormalni

Na scenie aktorzy kabaretu Paranienormalni

 

Organizatorzy: Katolickie Gimnazjum w Wieluniu oraz Fundacja ”Dotknij Pomocy” składają serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie przy organizacji koncertu PARANIENORMALNI:

– firmie WIELTON

– Radiu Ziemi Wieluńskiej

– Dziennikowi Łódzkiemu

– p. Rozmarynowskim z księgarni GLOBUS

– p. Honoracie Freus – Grzelak – radnej gminy Wieluń

– firmie ochroniarskiej LEDAR

– p. Jasińskim – ratownikom medycznym

– restauracji ZIELONA WERANDA

– Gimnazjum nr 1 w Wieluniu

– harcerzom z 5WWDH „Cichociemni”

– Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu

  Dochód ze sprzedaży biletów został przeznaczony na leczenie 16-letniej Żanety, u której rok temu zdiagnozowano nowotwór mózgu. Dzięki charytatywnemu występowi Paranienormalnych uczennica Gimnazjum Katolickiego w Wieluniu ma szansę wyjechać do kliniki w Austrii. Tamtejsi lekarze zgodzili się podjąć dalszego leczenia i rehabilitacji nastolatki, która dzielnie walczy o odzyskanie sprawności utraconej w wyniku komplikacji pooperacyjnych. W organizacji przedsięwzięcia pomogła szkole wieluńska Fundacja „Dotknij Pomocy”, która od początku prowadzi zbiórkę funduszy na leczenie Żanety.